- Tafelklok - Warmink Wuba - hout en metaal - 2de helft 20 e eeuw
Wil je iets verkopen?
Titel : tafelklok
Merk: Warmink Wuba
Modelnaam:
Maker / Ontwerper: Warmink Wuba
Soort: Staande klok
Materiaal: Hout
Uurwerkmechanisme: Mechanisch
Toebehoren: Sleutel voor opwindmechanisme
Periode : 1973
Staat : gebruikt
Lengte : 15 cm
Breedte : 19 cm
Hoogte : 27 cm
Gewicht : 3 kg
Extra opmerkingen: Klok is getest
- Zie fotoreportage voor meer details
Soort verkoop: Shop
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Gebruikte Staat
Ophaaldag(en):
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Gebruikte Staat
Ophaaldag(en):
Sluiten
- Alle Kavels