- Vintage weegschaal
Wil je iets verkopen?
Vintage weegschaal
Lengte : 44 cm
Breedte : 20 cm
Hoogte : 18 cm
Gewicht : 3250 gram
Aantal : 1
Materiaal :
Extra : /
Land van herkomst: Frankrijk
Periode : 19de eeuw
Soort verkoop: Shop
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Lichte Gebruiksporen
Ophaaldag(en):
BTW of Marge Kavel: Marge
Ophaaldag(en):
Sluiten
- Alle Kavels