- Log in Account
- 0
- 0 Jouw winkelwagen €0,00
- Vintage spaans oorlogsschip Fragata Espanda 1780
KOOP NU of DOE EEN BOD op:
Spaans oorlogsship Fragata Espanda 1780
Geschatte periode :
Staat : geen zichtbare beschadigingen
Materiaal :hout, snaar, canvas, lijm, stof
Land van herkomst : Spanje
Lengte : 45 cm
Breedte : 10 cm
Hoogte : 40 cm
Gewicht : 1 kg
Aantal : 1
Extra : /
Modelschip - Fragata Espanola 1780
Met een Replica van een Spaans oorlogsschip bedekt met rode vlaggen die lijken te zwaaien in de wind.
De onderkant voorzijde heeft het label ´Fragata Espanola’ 1780.
Dit historisch model van de Fragata Espanola is de perfecte maat en vorm voor de top van een vuurmantel of boekenplank.
Om onaangename verrassingen te vermijden zijn alle kosten (+ BTW) rechtstreeks inbegrepen bij een directe aankoop of in het bod dat u plaatst.
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Lichte Gebruiksporen
Ophaaldag(en):
- Alle Kavels